Jste zde

Domů

Odkazy související s Tuniskem či Marokem

Oáza v poušti, Tunisko
Pouštní oáza v Tunisku

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Tunisku či Maroku, o severní Africe, Sahaře, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Stránky se spoustou zajímavých informací o Tunisku píše Yuhů.

Blíží se vám vaše dovolená u moře a Tunisko nebo Maroko by pro vás připadaly v úvahu? Kolik momentálně dovolená v Tunisku a dovolená v Maroku stojí se dozvíte třeba na webu e-ck.cz. Navíc pokud jste ochotni počkat si a možná i trochu zariskovat, v sezóně se určitě objeví nějaké last minute nabídky, takže dovolená v jedné z těchto afrických zemí vás může nakonec vyjít na velmi příznivou sumičku.

Pokud neplánujete strávit vaši dovolenou v Tunisku či Maroku poleháváním na rozpálených plážích, můžete se vydat na jeden z poznávacích zájezdů do těchto dvou afrických zemí.

Rady, tipy a informace na dovolenou najdete na stránkách tunisko-dovolena.cz. Nechybí fotogalerie a popisy jednotlivých letovisek.

Věděli jste, že v sezóně lze ušetřit na last minute zájezdech do Tuniska i více než 50% oproti původním katalogovým cenám zájezdů? Protože zájezdy do Maroka nejsou zase až tak běžnou součástí nabídky cestovních kanceláří, slevy na last minute zájezdy nedosahují takových výšek, jako v případě Tuniska. To ale neznamená, že nemůžete ušetřit třeba čtvrtinu původní ceny a to už je slušná částka.

Další možností, jak se dá levně pořídit dovolená v Tunisku nebo Maroku, jsou německé cestovní kanceláře. Jejich produkty patří i v České republice již několik let k velmi vyhledávaným. A samozřejmě i na německém trhu lze, a to hlavně v sezóně, narazit na velmi výhodné last minute nabídky.

Diskusní fórum zabývající se Tuniskem lze nalézt například na webu zaměřeném na cestování cestovatelky.cz.

Další, zatím poměrně mladá, diskuse o Tunisku je k nalezení mezi dalšími fóry na webu zaměřeném hlavně na cestování po Středomoří a Blízkém východě.

Informace o Tunisku a o Maroku na české Wikipedii.

Kde a na kolik vás přijde dovolená s českými CK se můžete podívat na stránce s s last minute zájezdy od domácích pořadatelů.

Dovolenou na poslední chvíli od tuzemských pořadatelů lze též nalézt na stránkách s přehledem aktuálních nabídek zájezdů last minute.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Tunisko, Maroko na FB

Agadir

22.07.2018 - 11:00

Clear skySouthwest, Light breeze, 1.7 m/s24°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.1 hPa

Djerba

22.07.2018 - 10:00

Clear skyEast-southeast, Light air, 0.7 m/s34°C

0 mm srážek

Tlak: 1011.9 hPa

Hammamet

22.07.2018 - 10:00

FairSoutheast, Light breeze, 2.1 m/s29°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.2 hPa

Monastir

22.07.2018 - 10:00

FairNorth-northeast, Gentle breeze, 4.1 m/s27°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.3 hPa

Sousse

22.07.2018 - 10:00

FairNortheast, Light breeze, 3.0 m/s29°C

0 mm srážek

Tlak: 1013.4 hPa

Předpověď počasí na yr.no.